מי אני

 

נעים מאוד, שמי עדי דיין, מייסדת של 'הדרך האחרת לגמילה מעישון'.

מעל 14 שנה אני מלווה גברים ונשים בתהליך המורכב והמופלא של הגמילה מעישון. המיקוד של התהליכים הוא בשאלת השאלות – איך לא לחזור לסיגריה.

התחלתי לעסוק בתחום כאחות מוסמכת, ומשם המשכתי ללמוד אימון אישי, מאסטרNLP  ולאחרונה נכנס גם עולם הרוח לתוך מזוודת הכלים שלי, כשכל אלה מאפשרים לי היום לייצר תהליך גמילה שעוסק ב4 רבדים – הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני.

התהליך מתחיל בהקניית ידע והבנה עמוקה על מהות הסיגריה בחיים שלנו כמעשנים, מתן כלים פרקטיים משלב ההכנה לקראת ההפסקה ועד לרגע שבו אדם יודע בדיוק איך להתנהל בהמשך הדרך כדי לשמור על הישג ולא לחזור לעשן.

הערך העליון ביותר בעבודה שלי מול אנשים ובחיים האישיים הוא זכות הבחירה בכל דבר ועניין. והנחת היסוד היא שהזכות הזאת ניתנת *רק* במידה ויש ידע והבנה על כל האופציות האפשריות. ובאותה נשימה, אני יודעת שכל אדם יודע בצורה מובהקת מה נכון לו (ולא אף אחד אחר) ולכן, מטרת התהליך היא לתת כלים, ידע וכיוון. הבחירה במה וכמה להיעזר מתוך מגוון התכנים והכלים – היא של האדם עצמו בלבד.

ערך נוסף שמוביל אותי בעשייה הוא למידה, אני רואה את עצמי מחויבת מול הלקוחות שלי להיות מעודכנת בתכנים חשובים שיוכלו להוסיף להם עוד כלים וידע בנושא, ובקשר ישיר גם לאפשר זכות בחירה גדולה יותר כתוצאה מכך.

ודבר אחרון ולא פחות חשוב – אני מעשנת לשעבר בעצמי מעל 15 שנה. ואני מביאה לתהליכים את החוויה האישית והכלים שאני פיתחתי לעצמי עם השנים מתוך החיבור הכי ישיר ואינטימי.

**********

אני מזמינה אותך להוריד בלחיצה פשוטה כבר עכשיו את המאמר המלא על >> 5 הטעויות הכי נפוצות שמפילות אותנו לסיגריה ואיך להמנע מהם?

ואם מרגיש לך שהגיע הרגע וחבל לבזבז את הזמן – ניתן לשלוח אלי הודעה למייל – adidayan.gmila@gmail.com עם השם והנייד שלך ואצור איתך קשר ב-24 השעות הקרובות.

מאחלת לך רק טוב,

עדי